BLOG

ÇATALCA YANGIN KAPISI

Yangın kapısı imalatında tecrübeli olan firmamız faaliyetlerine devam etmektedir. Birinci sınıf imalat kalitesinin yanında ucuz yangın kapısı ve 7/24 servis desteği gibi imkanları da müşterilerine sunmaktadır. Özellikle Çatalca yangın kapısı ihtiyaçlarınızda bizi her zaman tercih edebilirsiniz. Çatalca ve İstanbul’un diğer ilçelerine yangın kapısı tedarik edebiliyoruz. Farklı mimari yapıdaki projeleriniz için tek kanatlı, çift kanatlı, camlı ve ahşap görünümlü yangın kapıları gibi çeşitli yangın kapısı türlerini imal edebiliyoruz.

Binalarda güvenlik çok önemlidir. Bir binanın temeli, estetiği ve diğer detayları ne kadar önemli ise yangın güvenlik önlemlerinin alınması da bir o kadar önemlidir. Biz de Çatalca yangın kapısı firması olarak binalarınızın yangına karşı korunması çerçevesinde kaliteli yangın kapıları üretiyoruz. Sizden gelen siparişler doğrultusunda gerekli seri üretimi hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Ürünlerin teslimatını yine firmamız çalışanları yapmaktadır Yangın kapısı montajı noktasında teknik personellerimiz titiz bir işçilik sonunda montaj işlemlerini tamamlamaktadır. Ucuz yangın kapısı, montaj ve satış sonrası servis desteği için bizi tercih edebilirsiniz.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ        Veli KARABOĞA

TLF              0216 641 50 84

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

FAX           0216 641 50 84

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.

yangın kapısı fiyatları yangın kapısı imalatı karaboğa yangın kapısı. ucuz yangın kapısı istanbul yangın kapısı yangın kapısı