BLOG

Ekonomik Yangın Kapısı Nedir?

Yangın kapısı genelde yapıların dışına doğru yer alan ve yangın sırasında her kattan yangın merdivenine doğru açılan ve güvenli bir iniş sağlamamızı gerçekleştiren kapıdır. Kısacası binadan güvenli çıkış sağlayan yapıdır. Bu kapılar yüksek ateşe dayanıklı üretilmektedir. Yangın kapıları yangın sırasında çıkış sağlar ama bir terör olayında, doğal afetlerde de aynı işlevi görmektedir. Amacımız binadan güvenli bir şekilde çıkış sağlamaktır.

Günümüze baktığımızda birçok çeşidi bulunmaktadır. En sık kullanılanı çelik yangın kapısı olsa da ahşap ve camlı olmak üzere diğer türleri de bulunmaktadır. Ahşap yangın kapısı, estetik açıdan güzel görünmesiyle ön plandadır. Camlı yangın kapısı da yine aynı sebepten dolayı bunun yanında diğer tarafı rahat şekilde görülmesini sağlar hemde basit bir kullanıma sahiptir. Bir diğer sınıflandırma ise tek kapılı veya çift kapılı olması yönünde. Bu türlerinden hangisini seçeceğinize göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ayrıca kalite farkı da fiyatla ortaya çıkmaktadır. Isıya ne kadar süre dayanıklı kaldığı, yıllarca süren sağlamlık gibi özelliklerle fiyat akışı değişmektedir. Uygun bir firma seçtikten sonra ekonomik bir anlaşma sağlayabilirsiniz.

Hem cebinize uygun hem de güvenliğiniz açısından en uygun kapıyı yaptırmak için ekonomik yangın kapılarına göz atabilirsiniz. Ekonomik yangın kapıları, fiyat açısından uygun hem de kalite açısından yeterli düzeyde olmaktadır. Şuna dikkat etmeyi unutmayın kapınızı yaptırırken sertifikaya uygun şekilde yangın yönetmelikleri doğrultusunda tamamlayın.

yangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatı –  yangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarısac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - sac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatı - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıyangın tüpüyangın tüpü fiyatlarıyangın tüpü dolumu -   yangın tüpü servisi - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD ŞİRKETİMİZDEN HİZMET ALAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Yangın kapısı genelde yapıların dışına doğru yer alan ve yangın sırasında her kattan yangın merdivenine doğru açılan ve güvenli bir iniş sağlamamızı gerçekleştiren kapıdır.