Panikbarlı Yangın Kapısı Fiyatları

Panikbarlı Yangın Kapısı Fiyatları, Yangın kapıları, yangın anı güvenlik önlemlerinin en önemli parçaları arasındadır. Yangın olasılığına karşı mekanlarda yangın çıkan alanlarla insanların kaçış bölümleri arasında bir perde vazifesi görerek hayat kurtarır. Yangın kapısı, afette bireylerin dumandan etkilenmeden koridorlar, merdivenler gibi alanları güvenle kullanmasını ve yangın merdivenine erişmesini sağlamaktadır.

Yangın kapılarının hayati işlevi onu hastane, işyerleri, AVM’ ler, toplu konutlar gibi mekanlarda zorunlu kılmaktadır. Bu zorunluluk nedeniyle yapı elemanlarına olan talebin artması, özellikle panikbarlı yangın kapısı nedir, panikbarlı yangın kapısı fiyatları konularında bilgi ihtiyacını doğurmaktadır.

Panikabarlı yangın kapısı nedir? Panikbarlı yangın kapısı ne kadar?

Yangın kapılarında panik bar zorunlu bir uygulamadır. Yangın kapılarında panik bar, yangın anında kapının kişi tarafından kolayca açılmasını sağlayan sistemdir. Dışarıdan kilitli yangın kapıları, çıkış anında çocuk ve yaşlılar da dahil herkes tarafından hafif bir kuvvetle ve rahatlıkla açılabilir olmalıdır. Yangın kapılarında en önemli kurallardan biri, prosedürlere uygun panik bara sahip olmasıdır.

Panik barlı yangın kapısı fiyatları, kapılarda kullanılan malzemelere, kapı boyutlarına, tek ya da çift kanatlı olup olmama durumuna, kapının dekoratif tasarımına göre değişiklik gösterir. Panikbarlı yangın kapısı fiyatları:

l Tek kanat 80*205 metal yangın kapısı fiyatları ortalama 1000 Lira’ dan başlamaktadır.

l 90*200*17 stardart ölçülerinde metal ekonomik yangın kapısı fiyatı 1900 Lira civarındadır.

l Tek kanatlı ahşap yangın kapısı fiyatları ortalama 1500 Lira’ dır.

l Çift kanatlı yangın kapısı fiyatları 2000 liradan başlamaktadır.

l Tek kanatlı panik barlı ekonomik yangın kapıları 1000 Lira’ ya bulunabilmektedir.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni