Yangın Kapısı

Fiyatlar Sizi Şaşırtmasın!

Yangın merdiveni ve ‘’’’’’yangın kapısı’’’’’’ gibi ürünlerin satışında farklı farklı fiyatlar sunan adresler ile karşılaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı olan ürünler ilk zamanlar dikkatinizi çekebilir ancak ürünlerin kalitesine ve üretiminde dikkat edilen bütün noktalara sizin de dikkat etmeniz gerekecektir. Yangın kapıları alırken kullanacağınız ortamlara ve ortamların kalabalık olup olmadığına dikkat ederek tek kapılı ya da çift kapılı seçimler yapmanız gerekir.

Yangın kapıları sadece işlevsel özellikleri açısından değil kullanıldığı ortamlardaki duruşu açısından da önemlidir. Yani yangın sırasında kapıların yönlendirici görev yapması ve buna uygun bir şekilde hazırlanması gerekir. Açılmayan ve ya kısa sürede bozulan kapı özelliklerine sahip olan üretimlerde büyük sorunlar yaşanabilir ve yangının zararları artabilir.

Kaliteden Şaşmayın!

Yangın sırasında size yardımcı olacak ve kaliteli bir şekilde üretildiği için sizi zor durumda bırakmayacak bir ‘’’’’’yangın kapısı’’’’’’ arayışınız varsa bizi arayabilirsiniz. Ürünlerimizde yangına karşı dayanıklılık ve yangının duman, ateş gibi etkilerini de kapıların arkasına geçirmeyen yapısı ile büyük bir profesyonellik sunulmaktadır. 

Yangın Kapısı Korkunuz Olmasın!

Yangın gibi yakıcı ve yıkıcı bir olayla karşılaşmadan önce önlem almanız gerektiğini düşünenlerden biri de siz misiniz? Eğer yangın sırasında sorun yaşamak istemiyorsanız yangın merdiveni ve ‘’’’’’yangın kapısı’’’’’’ gibi detaylara dikkat etmeniz gerekir. Yangın esnasında herkesi çıkışa yönlendirecek ve yangın nedeniyle ortaya çıkan dumanı ve alevleri kapının arkasına geçirmeyecek olan kapılar seçmek gerekiyor.